Adres en contact

Adres

Lopikerweg Oost 57
3411 JC Lopik
0348-447106
info@brugkerklopik.nl

Routebeschrijving

Klik op de knop om gemakkelijk de route te bepalen vanaf uw adres.

Contactformulier

3 + 7 =

Email adressen

Activiteiten Commissie activiteitencommissie@brugkerklopik.nl
Basis Catechese basiscatechese@brugkerklopik.nl
Beamer team beamer@brugkerklopik.nl
Beheerder beheerder@brugkerklopik.nl
Creche creche@brugkerklopik.nl
Diaconie diaconie@brugkerklopik.nl
Diaconie penningmeester diaconiepenningmeester@brugkerklopik.nl
Evangelisatie Commissie evangelisatiecommissie@brugkerklopik.nl
Gastendienst Commissie gastendienst@brugkerklopik.nl
Gebedsgroep gebedsgroep@brugkerklopik.nl
GGG ggg@brugkerklopik.nl
Algemeen contact info@brugkerklopik.nl
Jeugddienst Commissie jdc@brugkerklopik.nl
Jeugd Ouderling jeugdouderling@brugkerklopik.nl
Jeugd GGG jggg@brugkerklopik.nl
Jeugdpastoraat, Jeugdspot jeugdspot@brugkerklopik.nl
Kerkapp kerkapp@brugkerklopik.nl
Kerkrentmeesters kerkrentmeesters@brugkerklopik.nl
Kerktelefoon kerktelefoon@brugkerklopik.nl
Kindernevendienst kindernevendienst@brugkerklopik.nl
Kosters kosters@brugkerklopik.nl
Leden Administratie leden@brugkerklopik.nl
Nieuwsbrief nieuwsbrief@brugkerklopik.nl
Pastopraat pastopraat@brugkerklopik.nl
Penningmeester penningmeester@brugkerklopik.nl
Predikant predikant@brugkerklopik.nl
Scriba scriba@brugkerklopik.nl
Tienerkerk tienerkerk@brugkerklopik.nl
Vertrouwenspersoon Erik van der Scheer vertrouwenspersoon.erikvanderscheer@brugkerklopik.nl
Vertrouwenspersoon Lidy Bijman vertrouwenspersoon.lidybijman@brugkerklopik.nl
Commissie Vorming en Toerusting vormingentoerusting@brugkerklopik.nl
Website Administratie webadmin@brugkerklopik.nl